Форум «Українська — мова перемоги»

«Мова — завжди на часі. Мова єдиної держави має бути єдиною».

Форум «Українська — мова перемоги» відбувся! Ми надзвичайно щасливі, натхненні та заряджені на подальші звершення.

Наші спікери сьогодні розповідали про різне: про війну, про виїзд за кордон, про пошуки себе. Але їх об’єднує одне: свідомість та бажання допомагати українцям розуміти важливість української мови.

Ми дякуємо кожному і кожній, хто виступив сьогодні з промовами.

Ми дякуємо за підтримку та натхнення партнерам проєкту:

Western NIS Enterprise Fund — першому в Україні та Молдові регіональному фонду прямих інвестицій, який має понад 20 років досвіду успішного інвестування у підприємства малого та середнього бізнесу; Департамент молоді та спорту виконавчого комітету КМДА, Vodafone Ukraine, Українсько-польському центру освіти «UniverPL», Young Business club — бізнес-клубу для молодих підприємців, Українському культурному фонду, Центру підтримки «Я – Маріуполь», ВГО «Українська бібліотечна асоціація», Київському міському Центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству, Call center Adelina, ДУ «Центр Пробації».

А ви, наші дорогі учасники та підписники, можете переглянути форум за цим посиланням: https://youtu.be/_FdzokDcmL0 . Повірте, там дуже цікаво та змістовно!

Плекаймо мову, тримаймо культурний фронт та будьмо у цьому Єдині!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зареєструватись безкоштовно

Реєстрація на восьмий онлайн-курс та розмовні клуби проєкту "Єдині"

“Єдині” – це 28 днів підтримки у переході на українську мову. Протягом навчання учасники щодня будуть отримувати завдання та навчальні матеріали, які допоможуть подолати мовний бар’єр, візьмуть участь у вебінарах та розмовних клубах у своєму місті.

Щоб приєднатися до проєкту “Єдині”, просимо дати відповідь на декілька запитань. Заповнюючи анкету, кожнен учасник автоматично дає згоду на обробку персональних даних. УВАГА! Після відправлення анкети на вашому екрані з’явиться покликання на приєднання до вайбер-каналу. Будь ласка, перейдіть за посиланням та приєднайтеся до каналу курсу!

    Вітаємо!

    Вас зареєстровано на курс “Єдині”: 28 днів підтримки у переході на українську мову. Наступний крок: приєднатися до нашої Viber-групи!