“Російська культура зникла у Бучі. На перехресті Лермонтова і Пушкіна.” Іван Малкович

У 80-х роках Іван Малкович вчителював.  До мови ставилися зневажливо, і це дуже обурювало. 

Під враженням  Іван Малкович написав свій відомий вірш про «свічечку букви “Ї”».

У 90-х він відкрив власне видавництво. Мотивацією стало бажання створити для свого маленького сина абетку, яка буде починатися не зі слова «акула», а зі слова «ангел».

Згодом «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» стала одним з найбільш продуктивних видавництв. А російськомовний контингент дивувався: «Навіщо ви перекладаєте Гаррі Поттера, якщо є хороший російськомовний варіант?». Дивувалися — і продавали в Росії видання від А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА!

Нині видавництво продовжує свою місію — створює якісну та цікаву літературу. 

Адже головна мета Івана Малковича — аби слово «Україна» стало синонімом до слова «якість», і у галузі видавництва він це робить майстерно. 

Важливі думки від найкращого вітчизняного видавця Івана Малковича у відео з форуму «Українська — мова перемоги»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зареєструватись безкоштовно

Реєстрація на десятий онлайн-курс та розмовні клуби проєкту "Єдині"

“Єдині” – це 28 днів підтримки у переході на українську мову. Протягом навчання учасники щодня будуть отримувати завдання та навчальні матеріали, які допоможуть подолати мовний бар’єр, візьмуть участь у вебінарах та розмовних клубах у своєму місті.

Щоб приєднатися до проєкту “Єдині”, просимо дати відповідь на декілька запитань. Заповнюючи анкету, кожнен учасник автоматично дає згоду на обробку персональних даних.

УВАГА! Після відправлення анкети на вашому екрані з’явиться покликання на приєднання до вайбер-каналу. Будь ласка, перейдіть за посиланням та приєднайтеся до каналу курсу!

    ТакНі

    Вітаємо!

    Вас зареєстровано на курс “Єдині”: 28 днів підтримки у переході на українську мову. Наступний крок: приєднатися до нашої Viber-групи!