Говорити й російською, й українською — це не про мене. Я обираю українську. Мелінда Сіммонс

«Я знаю, що українці вміють розмовляти двома мовами – російською та українською. Але це не мій шлях!», – каже Менінда Сіммонс, посол Великої Британії в Україні.  

Її рідні родом з Харкова та наприкінці ХІХ століття були змушені покинути рідні землі через антисемітизм з боку Російської імперії. 

Пані Мелінда Сіммонс стала першою з родини, хто  повернувся в Україну. Переїхавши до Києва 3 роки тому, пані Мелінда вирішила розмовляти  виключно українською.  

Вивчення української – це данина предкам чи повага до країни?   

Чому така важлива мовна єдність серед українців?  

Важлива та щемлива промова, з якою пані Мелінда Сімонс, посол Великої Британії в Україні, виступила на форумі «Українська – мова перемоги». Радимо переглянути!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зареєструватись безкоштовно

Реєстрація на десятий онлайн-курс та розмовні клуби проєкту "Єдині"

“Єдині” – це 28 днів підтримки у переході на українську мову. Протягом навчання учасники щодня будуть отримувати завдання та навчальні матеріали, які допоможуть подолати мовний бар’єр, візьмуть участь у вебінарах та розмовних клубах у своєму місті.

Щоб приєднатися до проєкту “Єдині”, просимо дати відповідь на декілька запитань. Заповнюючи анкету, кожнен учасник автоматично дає згоду на обробку персональних даних.

УВАГА! Після відправлення анкети на вашому екрані з’явиться покликання на приєднання до вайбер-каналу. Будь ласка, перейдіть за посиланням та приєднайтеся до каналу курсу!

    ТакНі

    Вітаємо!

    Вас зареєстровано на курс “Єдині”: 28 днів підтримки у переході на українську мову. Наступний крок: приєднатися до нашої Viber-групи!