«Не можу розмовляти українською, бо погано її знаю», – з такою проблемою до нас звертаються досить часто ті, хто раніше не спілкувався державною мовою. Наприклад, через те, що не мав українськомовного оточення. Інколи це стає серйозною перешкодою для участі в нашому 28-денному марафоні. Соромно, страшно, важко.
Для тих, хто раніше послуговувався здебільшого російською, але хоче опанувати українську, щоб упевнено та грамотно висловлювати нею свої думки, ми створили базовий курс української мови.
Отже, наш новий курс потрібен вам, якщо:
- ви хочете навчитися вголос (і правильно!) вимовляти речення: «У 2785 випадках із 3000 наш курс української принесе вам успіх»;
- ви замислюєтеся, як правильно – без повербанку чи без повербанка;
- ви сумніваєтеся – олів’є чи олівьє та хочете знати різницю між писемний та письмовий;
- вас тригерять слова, що починаються з нано-, авіа-, екс- та міді- (разом, з дефісом чи окремо?);
- ви хочете бути на «ти» з комами, двокрапками й тире;
- вам бракує звичайних, але дуже корисних фраз українською, щоб почати, підтримати чи завершити розмову.
Що в нашому курсі вам точно сподобається?
- Спробуйте виконати ось таку вправу. Їх на наших заняттях буде багато!
- На вас чекає чимало творчих завдань (і це не тільки написання творів чи складання речень).
- Якщо ви долучитеся до чату в Telegram, ви зможете не лише навчатися, а й дружньо спілкуватися з іншими учасниками. А якщо вам потрібна тільки увага викладача, то ваші завдання перевірятимуть у Classroom.
- Ви отримаєте не лише пояснення до матеріалів, але й корисні поради, як найкраще засвоїти знання. Наприклад, вам можуть знадобитися яблука, горіхи, херсонські кавуни, модель людської щелепи та блоковий конструктор.
- Ви можете ставити запитання модераторам-викладачам, а також авторкам курсу.
- Щотижня викладачі-філологи проводитимуть для вас онлайнову зустріч, де пояснюватимуть матеріал та відповідатимуть на запитання.
- Після успішного закінчення курсу ви отримаєте сертифікат.
Чому ми назвали цей курс «граматичним»?
Ми приділяємо найбільшу увагу саме тому, як влаштована українська літературна мова. У чому різниця між їх та їхній, якого роду салямі, як поєднуються числівники з іменниками – все це ми докладно розповідаємо впродовж 28 днів. Звісно ж, учасники зможуть також тренувати вимову, правильне наголошування слів, отримають свою порцію синонімів, омонімів та паронімів та навчаться доречно ставити розділові знаки. А ще отримають таку потрібну дозу позитиву, спілкуючись у чаті!