Ольга переїхала в Україну з Казахстану. Вперше почала вчити українську майже в 60 років. Навчання не завжди йшло гладко: було складно вимовляти й запам’ятовувати слова. Їй у цьому допомагав котик Топік! Жінка почала писати про нього історії в чат підтримки учасників курсів, а потім і створювати меми: про наголоси, вживання слів, синоніми, антисуржик. Із минулого жовтня пані Ольга учасниця наших курсів, а кіт Топік – постійний гість навчальних чатів.
![](https://yedyni.org/wp-content/uploads/2023/08/366333400_261913676628564_947285905930737393_n-672x1024.jpg)
Реєструйся на серпневу хвилю, надихайся Топіком і фантазуй, як зручніше вчитися саме тобі! Запис: https://yedyni.org/