Як вивчити українську та говорити нею максимально природньо? Олександр Педан

Український комік, телеведучий та громадський діяч Олександр Педан був російськомовним.

Хлопцеві дуже хотілося працювати на телебаченні, проте його не взяли, бо Саша не говорив українською.

Вивчити мову за місяць, — такий виклик поставив собі Педан, а відшліфовувати солов’їну вирішив із тернопольськими хлопцями, оселившись у київській квартирі Сергія Притули, яка часто виступала перевалочним пунктом).

Сьогодні українська Педана звучить природньо і геть не дозволяє припустити, що до 24 років Педан говорив виключно російською.

Вивчати й удосконалювати мову Олександр Педан продовжує і нині. Шукає для себе цікаві звороти, збагачує лексикон.

Про все це він розповів на форумі «Українська — мова перемоги». Варто переглянути💫

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зареєструватись безкоштовно

Реєстрація на восьмий онлайн-курс та розмовні клуби проєкту "Єдині"

“Єдині” – це 28 днів підтримки у переході на українську мову. Протягом навчання учасники щодня будуть отримувати завдання та навчальні матеріали, які допоможуть подолати мовний бар’єр, візьмуть участь у вебінарах та розмовних клубах у своєму місті.

Щоб приєднатися до проєкту “Єдині”, просимо дати відповідь на декілька запитань. Заповнюючи анкету, кожнен учасник автоматично дає згоду на обробку персональних даних. УВАГА! Після відправлення анкети на вашому екрані з’явиться покликання на приєднання до вайбер-каналу. Будь ласка, перейдіть за посиланням та приєднайтеся до каналу курсу!

    Вітаємо!

    Вас зареєстровано на курс “Єдині”: 28 днів підтримки у переході на українську мову. Наступний крок: приєднатися до нашої Viber-групи!